Elpava
Apie musFotogalerijaSkelbimaiKontaktai
Apie mus

UAB „Elpava“ įkurta 1995-06-13. Nuo 1995 iki 2004 metų pagrindinė mūsų įmonės veikla buvo vienfaziai ir trifaziai mažo galingumo elektros varikliai, naudojami buitiniams prietaisams ir įvairios paskirties pavaroms, tarp jų: buitinių šaldytuvų kompresoriams, vejapjovėms, ventiliatoriams, elektros variklių dalys (statoriai, rotoriai, skydai).

Vėliau elektros variklių gamyba buvo perduota UAB „Hanning Vilnius“

Nuo 1995 metų iki šios dienos įmonė užsiima:
1. Elektros energijos perdavimas ir paskirstymas, elektros energijos pirkimas-pardavimas, elektros tinklų įrengimas, elektros instaliacijos ir kitų įtaisų įrengimas bei techninė priežiūra
2. Įvairios paskirties objektų projektavimas, statyba, nekilnojamo turto pirkimas ir pardavimas.

Mes stengiamės pritraukti klientus aukšta produkcijos bei aptarnavimo kokybe ir nedidele kaina. Per daugiau kaip 10 firmos gyvavimo metų mūsų klientais tapo daugiau kaip 500 Lietuvos firmų ir organizacijų.

Šiuo metu įmonėje dirba 20 aukštos kvalifikacijos specialistų. „Elpava“ nuolat plečia savo veiklą. Gamybinės, aptarnavimo bei kitų profilių įmonės naudojasi privalumais, kuriuos jiems suteikė „Elpavos“ įdiegtų sprendimų efektyvumas. „Elpava“ sąžiningu darbu ir atsidavimu klientams užsitarnavo patikimo partnerio vardą. Prie sėkmingos kompanijos veiklos daugiausiai prisidėjo sėkminga kompanijos personalo motyvavimo strategija. Motyvuoti ir darbu patenkinti darbuotojai yra svarbiausias bendrovės veiklos efektyvumo bei tobulėjimo veiksnys. Vertindama ir saugodama savo kvalifikuotus specialistus, bendrovė nuolat investuoja į jų saugumą bei kvalifikacijos kėlimą. Kompanijoje dirba nemažai darbuotojų, kurie turi ilgametę patirtį. 

Mes siekiame kad mūsų verslas būtų pelningas. Ši tendencija suteikia galimybę bendrovei tobulėti, plėtotis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus.

Mes esame Lietuvoje dirbančių firmų, tokių kaip UAB „Vilniaus energija“ ir UAB „Vilniaus vandenys“ partneriais. 

UAB „Elpava“ šiuo metu aptarnauja apie 130 firmų, kuriems tiekia elektros energiją, vandenį, bei prižiūri elektros prietaisus, tinklus.

   

 

© 2007, Elpava.