Privatumo politika

UAB ,,ELPAVA" slapukų IR PRIVATUMO politika
Informacija apie slapukus

Siekdama pateisinti Jūsų lūkesčius ir pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šiame tinklalapyje bendrovė „ELPAVA” (toliau ir – Bendrovė) naudoja slapukus (angl. “cookies”). Jie leidžia pritaikyti tinklalapio veikimą Jūsų poreikiams, taip pat palengvina naršymą ir tinklalapio naudojimą.

Slapukas (angl. “cookies”) – tai mažas tekstinis “file’as”, kurį tinklalapis įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas nuskaitomas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Slapukų naudojimo tikslai

Slapukais siekiame gerinti tinklalapio veikimą. Peržiūrėjus  ir analizuojant slapukų teikiamą informaciją (apie tinklalapio naudojimą – analizuojant tinklalapio veikimą, kai Jūs apsilankote mūsų tinklalapyje iš kitų naršyklių, svetainių, įrenginių ar prietaisų), galime gerinti tinklalapio veikimą ir susijusių paslaugų teikimą, vystyti esamas paslaugas, tobulinti funkcionalumą.

Analitika

Tinklalapio analitikos tikslais, Bendrovė naudoja “Google Analytics”. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie tinklalapio naudojimą panaudodama slapukus, kurie laikomi lankytojų kompiuteriuose ar mobiliuose prietaisuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie tinklalapio naudojimą. Šiuos duomenis laiko ir tvarko bendrovė „Google”. Daugiau apie bendrovės „Google” privatumo politiką skaitykite:

http://www.google.com/privacypolicy.html 
Duomenų tvarkymas

Bendrovė gerbia Jūsų privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtinais tikslais ir apimtimi, laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Pabrėžtina, kad Bendrovės slapukų ir privatumo politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto tinklalapiuose.  

Tuo atveju, kai lankotės Bendrovės tinklalapyje, Bendrovė gali tvarkyti lankytojo ‘IP’ adresą tinkle ir vietos duomenis, kai lankytojas juos suteikia. Duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba vartotojų sutikimo pagrindu.

Informuojame, kad Bendrovė įstatymų nustatyta tvarka tvarko lankytojų, pareiškusių prašymą sudaryti sutartį ir/ar išsiuntusio susisiekimo formą, duomenis (vardas, pavardė, kontaktinė informacija, pateikta lankytojo žinutė, asmens kodas, registracijos adresas, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, PVM kodas, banko sąskaita).

Slapukų atsisakymas

Dauguma šiuo metu įprastai naudojamų interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų tinklalapių siunčiamus slapukus. Lankytojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naudojamos naršyklės ar įrenginio nustatymai. Asmenys, kurie nesutinka su Bendrovės „ELPAVA“ slapukų ir privatumo politika, turi nedelsiant išjungti Bendrovės tinklapį ir jo nebenaršyti.